Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

17 грудня 2014, 14:22

Порядок денний засідання Комітету 17.12.2014

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833,  о 16.00)

17 грудня 2014 року

 

 

1. Про затвердження Положення «Про депутатські групи  Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами».

 

2 Проект Закону про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0002, н.д.Ю.Левченко, О.Осуховський та ін.).

 

3. Проект Постанови про визнання Російської Федерації країною-агресором (Р.№1287, н.д.В.Балога).

 

4. Проект Закону про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації (р.№1206, н.д.Ю.Левченко, Ю.Бублик, О.Осуховський та ін.).

 

5. Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна від 29 жовтня 1982 року (р.№0001, н.д.Ю.Тимошенко,  О.Абдуллін, Б.Тарасюк, та ін.).

Проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№0001-1, н.д.Ю.Левченко, О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї  (р.№0001-2, н.д.В.Пинзеник, М.Матіос).

Проект Закону про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування (р.№1112, н.д.Ю.Левченко, О.Осуховський та ін.)

 

6. Про квоти  пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у  постійних делегаціях Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

Про розгляд листів народних депутатів України О.Б.Фельдмана та В.В.Писаренка щодо включення їх до складу Постійної делегації України в ПА РЄ як позафракційних.