Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

12 жовтня 2015, 17:08

Порядок денний засідання Комітету 15.10.2015

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 15.00)

15 жовтня

 

 

1.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (реєстр.№3224, Кабінет Міністрів України).

 

2.     Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації "Про міжнародне автомобільне сполучення" та Протокол до цієї Угоди (реєстр.№0042, н.д. Береза Ю.М.).

 

3.     Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації "Про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні" (реєстр.№0043,                      н.д. Береза Ю.М.)

 

4.     Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки ( н.д. реєстр.№0051 Парубій А.В.)

 

5.     Про звернення народного депутата України Павелка А.В. щодо механізму лібералізації візового режиму для громадян Китайської Народної Республіки.

 

6.     Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського  співробітництва на рівні депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2015 році.

 

7.     Про роботу Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

 

8.     Різне.