Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

23 жовтня 2015, 16:29

Порядок денний засідання Комітету 27.10.2015

 

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 12.00)

27 жовтня

 

1.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (реєстр.№3224, Кабінет Міністрів України).

 

2.     Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення (реєстр.№0068, Кабінет Міністрів України).

 

3.     Про звернення народного депутата України Павелка А.В. щодо механізму лібералізації візового режиму для громадян Китайської Народної Республіки.

 

4.     Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського  співробітництва на рівні депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2015 році.

 

5.     Щодо створення за пропозицією Комітету міжвідомчої робочої групи з питань відступу України від зобов’язань за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права та Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

 

6.     Про напрямки співпраці Комітету та Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

 

7.     Різне.