Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

31 серпня 2015, 10:14

Порядок денний засідання Комітету 02.09.2015

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

спільного засідання комітетів Верховної Ради України

з питань європейської інтеграції та

 у закордонних справах

(вул. Грушевського, 5, конференц-зала, о 14.15)

 

2 вересня 2015 року

 

1.               Ратифікація Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони в національних  парламентах  країн-членів Європейського Союзу. Заходи в Україні та в Європейському парламенті з нагоди ратифікації Угоди.

 

2.               Стан імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

 

3.               Стан виконання  другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

 

4.               Україна на міжнародній арені. Посилення інформаційної складової.

 

 

Комітет у закордонних справах

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 16.30)

2 вересня

 

 

1. Проект Закону про ратифікацію Договору про дружні відносини і співробітництво між Україною та Республікою Парагвай (р.№0053, Президент України).

 

2. Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№0054, Кабінет Міністрів України).

 

3. Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці про основні цілі та норми соціальної політики № 117 (р.№0055, Президент України).

 

4. Про активізацію міжпарламентської співпраці між Верховною Радою України та Палатою депутатів Італійської Республіки ( звернення  співголови депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою), а також вироблення узгодженої позиції щодо запобігання намірам групи депутатів парламенту Італії відвідати тимчасово окуповану та анексовану Російською Федерацією територію Автономної Республіки Крим.