Головна > Текстові публікації

Діяльність Комітету

Міжпарламентські групи дружби

25 жовтня 2018, 17:13

25 жовтня 2018 року в рамках Варшавського безпекового форуму Ганна Гопко взяла участь у дискусії щодо майбутнього Європи

 

25 жовтня під час Варшавського безпекового форуму Ганна Гопко взяла участь у панельній дискусії на тему: “Європа єдина та вільна. Погляд минулого та майбутнього”.

У своєму виступі Ганна Гопко наголосила на важливості  збереження єдності в середині ЄС, особливо, у питанні протидії численним агресивним стратегіям РФ. А також зауважила, що мирне врегулювання на сході України має бути пріоритетним питанням порядку денного Євросоюзу, підкресливши, що набагато важливішим є інвестування у стабільність держав, аніж у подолання викликів від дестабілізації. Г.Гопко висловила вдячність колегам з Європейського Парламенту за прийняту сьогодні Резолюцію щодо ситуації  в Азовському морі і підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Перебуваючи у Варшаві Ганна Гопко, Голова Комітету у закордонних справах провела зустрічі із Віце-Маршалком Сейму Республіки Польща Рішардом Терлецьким та заступником Міністра закордонних справ Республіки Польща Бартошем Ціхоцьким.

Під час зустрічей сторони обговорили актуальні питання двостороннього діалогу, зокрема активізація контактів між парламентаріями України і Польщі, поглиблення взаємодії у питанні забезпечення енергетичної безпеки та розширення діалогу з питань регіонального співробітництва.