23 серпня 2018, 11:32

23 серпня 2018 року Голова Комітету ГАННА ГОПКО взяла участь у зустрічі з членом Парламенту Канади, Парламентським секретарем Міністра (міністерства) канадської спадщини з паном АРІФОМ ВІРАНІ

У зустрічі з української сторони взяли участь Голова депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" А.Герасимов, Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою, Голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету І.Крулько та Голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя О.Черненко. З канадської сторони були присутні Надзвичайний і  Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, а також Радник з політичних та суспільних питань Р.Кац.

У ході зустрічі сторони обговорили питання двосторонніх відносин та перспективи співпраці, у контексті розвитку міжпарламентського діалогу між Україною та Канадою. Також увага співрозмовників була присвячена розгляду внутрішньополітичної ситуації в Україні, підготовка конференції з підтримки реформ в Україні, яка запланована в Канаді у 2019 році.

Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності поглиблення співробітництва у галузях, що становлять обопільний інтерес, зокрема, співпраця в економічній та енергетичній сферах.

Г.Гопко подякувала канадській стороні за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, надання гуманітарної та технічної допомоги.

Також канадська сторона проінформувала про пріоритети та діяльність під час Головування Канади в G-7.