18 січня 2018, 18:02

18 січня 2018 року у Комітеті відбулося експертне обговорення проекту Закону України «Про дипломатичну службу» (реєстр.№ 7322)

18 січня 2018 року у Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах відбулося експертне обговорення проекту Закону України «Про дипломатичну службу» (реєстр.№ 7322), який готується Комітетом до другого читання.

У обговоренні взяли участь Голова Комітету Ганна Гопко, заступник Голови Комітету, керівник робочої групи з підготовки проекту Закону України «Про дипломатичну службу» (реєстр.№ 7322) Борис Тарасюк, представники наукових кіл, Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах, Громадської ради при МЗС України,  Надзвичайні і Повноважні Посли України та представники МЗС України.

В ході зустрічі учасниками було обговорено законопроект в цілому, а також контраверсійні питання, які виникли під час розгляду робочою групою внесених суб’єктами права законодавчої ініціативи пропозицій та поправок до законопроекту.

Напрацювання учасників експертного обговорення знайдуть своє відображення в пропозиціях Комітету до законопроекту, який буде запропоновано Верховній Раді України для ухвалення у другому читанні.