22 серпня 2017, 16:51

Напередодні відзначення 50-річчя створення та діяльності Світового Конгресу Українців Голова Комітету Ганна Гопко провела зустріч з Головою Союзу українських організацій в Австралії, Генеральним секретарем Світового конгресу українців С.Романівим

Під час зустрічі сторони обговорили пріоритетні напрямки українсько-австралійських двосторонніх відносин та наголосили на обопільній зацікавленості розвитку парламентської складової міждержавної співпраці у контексті діяльності груп міжпарламентського співробітництва законодавчих органів обох країн. З огляду на сформування у Федеральному парламенті Австралії нового складу парламентської групи Австралія – Україна до складу якої увійшло 30 осіб.

 У зв’язку з призначенням Надзвичайного і Повноваженого Посла Австралії в Україні Меліси О'Рурк, яка прибуде до нашої країни у вересні цього року пан Романів висловив сподівання на активізацію плідної співпраці між державами, а також підкреслив важливість подальшого їх поглиблення на основі взаємовигідного співробітництва.

 В ході зустрічі  особливу увагу було приділено обговоренню питань відзначення 50-річчя заснування  та діяльності Світового Конгресу Українців та підготовку до відзначення 85-річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років, зокрема про підготовку спільного заходу комітетів Верховної Ради України у закордонних справах та з питань європейської інтеграції з нагоди відзначення 50-річчя створення та діяльності Світового Конгресу Українців, який відбудеться за адресою, м. Київ, вул. Грушевського,5, Конференц-зал, 30 серпня  цього року о 16:00.