14 червня 2017, 11:18

Триває візит членів Комітету у закордонних справах на чолі Голови Комітету Г.Гопко до Держави Ізраїль

Візит відбувається на запрошення Голови комітету з питань безпеки та закордонних справ Кнесету А.Діхтера.

У візиті беруть участь заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби України Б.Тарасюк, Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції С.Заліщук, а також Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Г.Логвинський та Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Н.Кацер-Бучковська.


Парламентська делегація у перший день візиту провела зустрічі з спікером Ю.Едельштейном, віце-спікером Кнесету Держави Ізраїль, Головою парламентської асоціації дружби Ізраїль – Україна Т.Плосковим.

Сторони обговорили важливість посилення діалогу на урядовому та парламентському  рівнях, а також питання подальшого сприяння інвестиціям і обміну актуальним досвідом між Україною і Ізраїлем, оскільки обидві країни стикаються із схожими проблемами і викликами. На зустрічах були обговорені питання оборони, екологічної та енергетичної безпеки, співпраці у сфері охорони здоров’я, культурного і соціального співробітництва.

Особливу увагу під час зустрічей було приділено розвитку двосторонніх торговельно-економічних зв’язків, а саме була обговорена можливість укладання найближчим часом Угоди про вільну торгівлю між нашими країнами .