25 січня 2017, 11:13

Склад Комітету

С П И С О К

 членів  Комітету у закордонних справах

 

пп

Прізвище

ім’я та по батькові

Посада

Службові телефони та електронні адреси

1.

Гопко

Ганна Миколаївна

Голова Комітету

255-35-49

Hopko.Hanna@rada.gov.ua

 

2.

Вовк

Віктор Іванович

Заступник

Голови Комітету

 

255-35-74

Vovk.Viktor@rada.gov.ua

 

3.

Гузь

Ігор Володимирович

Заступник

Голови Комітету,

голова постійна комісія з питань закордонних українців

255-35-58

Huz.Ihor@rada.gov.ua

 

4.

Тарасюк

Борис Іванович

Заступник

Голови Комітету,

голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби

 

255-34-27

255-22-95 (помічники)

Tarasiuk.Borys@rada.gov.ua

 

5.

Присяжнюк

Олександр Анатолійович

Секретар Комітету

255-31-61

Prysyazhnyuk.А.Oleksandr@rada.gov.ua

 

6.

Ар’єв

Володимир Ігорович

Голова  підкомітету з питань міжпарламентських зв‘язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин

255-35-69

255-22-32

(помічники)

Ariev.Volodymyr@rada.gov.ua

 

7.

Заліщук

Світлана Петрівна

Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції

255-39-03

Zalishchuk.Svitlana@rada.gov.ua

 

8.

Ларін

Сергій Миколайович

Член комітету

255-35-61

Larin.Serhii@rada.gov.ua

 

9.

Льовочкіна

Юлія Володимирівна

Член Комітету

 

255-35-68

255-38-71

(помічники)

Liovochkina.Yulia@rada.gov.ua

 

10.

Луценко

Ірина Степанівна

Голова  підкомітету з міжнародно-правових питань та  парламентського контролю за виконання Україною міжнародних зобов’язань

255-26-25

255-24-92

255-38-34

(помічники)

Lutsenko.Iryna@rada.gov.ua